تحلیل رمز ارز بایننس / BNB

این روزها مجددا از هر طرفی بحث رمز ارزها و بازار کریپتوکارنسی به گوش میرسد.بازاری که به عقیده بسیاری از کارشناسان میتواند دروازه ای به دنیای بی حد و مرز معاملات و تبادلات مالی باشد چرا که شعار رمزارزها همین عدم محدودیت و جهان شمولی آن است.

یکی از محبوبترین و پرگردش ترین رمزارزهای بازار کریپتو رمز ارز صرافی بایننس است که با نماد بی ان بی (BNB) شناخته میشود. در حال حاضر یعنی در تاریخ 14/08/1400 حجم معاملات 24 ساعته BNB به مقدار 3.4 میلیارد دلار با حجم بازاری 101.500 میلیارد دلار است.

تحلیل تکنیکال BNB:

آنطور که از نمودار روزانه BNB مشخص است، این رمز ارز در حدود قیمتی 600 دلار در حال معامله است. براساس تحلیل ابزاری فیبو رتریسمنت BNB پس از لمس نقطه قیمتی 700 دلاری دچار اصلاح شدیدی شد بطوری که از حدود 200 دلار کم کم روند نزولی و ریزشی شدید خود را تغییر داد.

اما هم اکنون مجددا براساس اصول تحلیلی و بعد از اصلاحی که از محدوده 500 دلاری داشته تا 23 درصد فیبو اصلاح و مجددا روند پرقدرت صعودی و افزایشی را در پیش گرفته که در قیمت 600 دلار در حال معامله است.

اما برای ادامه روند باید بیان شود که سقف تاریخی قبلی یعنی 700 دلار میتواند بعنوان یک نقطه مقاومت معتبر درنظر گرفته که درصورت اصلاح تا حدود 500 دلار اصلاحی را تجربه خواهد کرد.

اما برای بعد زمانی و تحلیلی بلندمدت تر شایان ذکر است که براساس تحلیل ابزاری فیبو و همچنین درصورت استقبال بازار میتوان امیدوار به فتح قله جدید 1000 دلاری برای BNB باشیم که این مهم نیازمند برتری قدرت تقاضای بازار بر عرضه دارد.

این تحلیل به هیچ عنوان بعنوان سیگنال خرید / فروش و یا هرگونه تصمیم گیری به ازای معامله گران بازار نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.