تکنیکال پرداخت

به پرداخت ملت با نماد پرداخت که اخیرا مورد توجه نسبی بازار قرار گرفته است روند نسبتا صعودی با اصلاح های کوچکی را بخود دیده است

با توجه به تحلیل تکنیکال پرداخت در بعد زمانی روزانه مشاهده میشود که پرداخت طی روند صعودی خود چندین لمسی را با سقف و کف کانال داشته که میتوان گفت هم اکنون در یک کانال صعودی میان مدتی در حال حرکت است.

در واقع میتوان خطوط کف و سقف کانال را که چندین برخورد داشته اند را بعنوان خطوط پر اعتبار و مهم تعیین کننده روند صعوی سهم دانست وبعنوان صحه ای بر این ادعا میتوان بیان کرد که سهم اخیرا با لمس نقطه 5800 تومان بعنوان یک سقف کانال، مجددا روند اصلاحی را در پیش گرفته و با برخورد به 4600 تومان مجددا مورد حمایت واقع شده است.

براساس رفتار پیشین اینطور انتظار میرود که پرداخت مجددا به سمت سقف کانال حرکت و محدوده قیمتی 6000 تومان و بالاتر را لمس کند.

البته نوسانگیرانی که در کف کانال وارد میشوند باید نسبت به حد ضرر خود یعنی کف قبلی سهم در نقطه قیمتی 4200 تومان نیز حساس باشند چرا که عدم رعایت حد ضرر میتواند منجربه ضررهای سهمگین در کوتاه مدت و بخصوص در ترید های احساسی شود.

در بعد اندیکاتور نیز شایان ذکر است که مکدی واگرایی مخفی منفی را نشان داده که به خط روند خود واکنش نشان داده و روند نوسانی ولی صعودی را به اثبات میرساند از طرفی در اندیکاتور CCI که قدرت روند سهم را نشان میدهد مشاهده میشود زمانی که قیمت کف روند را لمس کرده CCI نیز پیش فروش و فرصت خرید را نشان داده و بالعکس زمانی که سهم سقف کانال بوده CCI نیز بالاتر از 100 و نشانگر فروش بوده است. هم اکنون CCI با قرارگیری در سطح 100 – و برخورد قیمت به کف کانال و لمس خط روند صعودی، بار دیگر فرصت خریدی نوسانی برای پرداخت را نشان میدهد

تحلیل های ارائه شده صرفا نظر شخصی و کارشناسی میباشد و بیشتر جنبه آموزشی دارد لذا به هیچ عنوان بعنوان سیگنال خرید / فروش تلقی نمی گردد و هیچگونه مسئولیتی از این منظر به عهده بورما نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.